Jedáleň sa nachádza na Rábskej ulici v areáli základnej školy. V rokoch 2014 - 2015 bola budova rekonštruovaná.

V jedálni varíme približne pre 300 osôb. Okrem žiakov našej školy máme stravníkov aj zo Súkromnej strednej odbornej školy na Slovenskej ulici, Špeciálnej základnej školy na Remeselníckej a Lesnej ulici a z Detského domova v Kolárove.

V jedálni pacujú tri kuchárky a vedúca jedálne.

Jedálny lístok sa pripravuje podľa Záväzných zásad zostavovania jedálnych lístkov v zariadeniach školského stravovania. Okrem hlavného jedla každý týždeň podávame ovocie, mliečne výrobky (jogurty) a cereálne výrobky (oblátky, tyčinky), ktoré sú zdravé a medzi deťmi obľúbené. Taktiež dodržujeme pitný režim detí vo forme rôznych osviežujúcich nápojov a čajov, na čo dobre slúži dávkovač malinovky, pomocou ktorého sa deti samy obslúžia.

Aj pri dodržaní predpísaných zásad sa snažíme variť také jedlá, ktoré sú obľúbené medzi deťmi a veríme, že aj v budúcnosti vyhovieme našim stravníkom.

Vedúca jedálne: Valéria Illésová