Školská psychologička

Pre rodičov

Školský psychológ

Pre rodičov

Odporúčania pre rodičov a zákonných zástupcov žiakov

Vážení rodičia,

nemajte obavy konzultovať svoje otázky prípadne obavy alebo problémy so školským psychológom. Ako školský psychológ zachovávam dôvernosť zistených informácií o klientoch, teda Vašich deťoch a svoje služby ponúkam na škole bezplatne.

Vzhľadom na to, že pri práci so žiakmi (pri identifikácii problémov a hľadaní stratégií riešení) je nápomocná až potrebná spolupráca s rodičmi, prosím rodičov o využívanie konzultačných hodín (stanovených alebo individuálne dohodnutých) v záujme zefektívnenia psychologických služieb. Vy ako rodičia viete poskytnúť dôležité anamnestické údaje a ďalšie informácie o dieťati. Potrebné je priniesť aj kópie správ od iných odborníkov (neurológ, logopéd, psychológ, psychiater, špeciálny pedagóg a iní) v prípade, že ich dieťa navštevovalo alebo navštevuje.

Aby som mohla s Vašim dieťaťom spolupracovať potrebujem informovaný súhlas podpísaný zákonným zástupcom.

Informovaný súhlas si môžete stiahnuť TU.

Obráťte sa na mňa s dôverou.

Mgr. Katarína Némethová